Gizlilik ve Güvenlik

uyarilevhalari.com ziyaretçilerine daha güvenli bir alışveriş ortamı yaratmak amacıyla, aşağıda belirtilen güvenlik ve gizlilik kurallarına uymayı taahhüt eder:

Kullanıcılara ait kişisel ve gizli bilgilerin tümü güvenli elektronik sistemlerde, güvenlik standartlarına uygun olarak saklanmaktadır. Bu bilgiler, yetki sahibi uyarilevhalari.com personeli dışında kimse tarafından görülemez. Mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde oluşan zorunlu durumlarda ise söz konusu bilgilere, kullanıcı onayı altındaki bir sistem üzerinden ulaşılabilir.

uyarilevhalari.com, kullanıcılardan derlediği bu kişisel bilgileri, kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

uyarilevhalari.com, en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve alışveriş yapanlar için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır.

uyarilevhalari.com'dan ürün satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz banka güvencesindedir.

Kredi kartı işlem sayfasında kart bilgileri doğrudan banka sistemlerine iletir ve işlem sonucunu müşteriye bildirilir. 

Online satış işlemi kapsamında kullanılan kredi kart bilgilerine uyarilevhalari.com personeli de dahil olmak üzere hiçbir üçüncü şahsın erişimi mümkün değildir.

uyarilevhalari.com internet üzerinden alışverişlerde güvenli alışveriş sertifikasına (128Bit SSL) sahiptir. 

uyarilevhalari.com yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar.

Ayrıca, kullanıcılar onay verdikleri takdirde, bu bilgiler uyarilevhalari.com tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.